fbpx

Ігор Ткачов

Professional Yoga Bukovel

Ігор Ткачов

Практикує йогу з 2010 року, викладає з 2014. До цього кілька років присвятив заняттям бойовими мистецтвами та цигун. Йоги навчався у Валентини Малиновської та Сергія Агапкіна. У роботі використовує статико — динамічні послідовності в традиції Крішнамачарі. Приймає участь у розробці тренувальних послідовностей Баланс йога. Вивчає методи сучасної фізіотерапії різних міжнародно визнаних шкіл та концепцій PNF2, MWM sport, MWM B. Практикує йогатерапію.

Учасник та хедлайнер міжнародних фестивалів з йоги: Gran Canaria Conference.

Класи Ігоря Ткачова та Валентини Малиновської на CYF2022 Bukovel:

Здорова шия.

Всім знайоме почуття коли хочеться розім’яти шию? На цьому класі ми докладно розповімо як потрібно поводитися з вашою шиєю і що вона здатна витримати) так само ми розберемо структури, які зношуються і травмуються і обговоримо головні болі пов’язані з шиєю, а в практичній частині будуть техніки вправи на зміцнення стабілізаторів та зняття напруги в області шиї та трапеції. Якщо ви сучасна людина і у вас є проблеми або ви хочете їх уникнути заздалегідь, то цей клас як раз для вас.

Йогатерапія кульшового суглоба.

Всі крім вас сидять у лотосі і виглядають духовно просунуто, а у вас біль у колінах тільки росте … Якщо тренер зміг, то і ви те саме зможете, серйозно? На цьому класі ми розберемо на скільки різними за будовою можуть бути тазостегнові і з’ясуємо які саме у вас і чого вам варто уникати, навіть якщо добре розім’ятися.

Здоров’я репродуктивної системи.

Що таке дисрегуляторні порушення та як із цим працювати методами йога-терапії. Розберемо які можуть бути протипоказання до практики та які показання. Поговоримо про важ