fbpx
Endryu_Eppler

Ендрю Епплер

Yoga teacher

Endryu_Eppler

Ендрю Епплер

Ендрю Епплер практикує і викладає Аштанга Віньяса йогу більше 30 років. Він є власником і директором Студії Аштанга Йоги в місті Норман (Штат Оклахома, США).
Ендрю навчався з Шрі Патабхі Джойсом, Шрі Б. К. С. Айенгаром і багатьма старшими західними вчителями, включаючи Девіда Вільямса, Ненсі Гілгофф, Денні Парадайса, Девіда Свенсона і інших.

Він почав щодня практикувати йогу у віці 14 років, і з тих пір це стало його пристрастю на все життя. Ендрю викладає з добротою і повагою до індивідуальних потреб кожного і розкриває мудрість, яка властива тілу кожного з нас.

Працюючи в рамках традиційної Аштанга Йоги, Ендрю із задоволенням з’єднує традиції і сучасність. Більше 20 років Ендрю розглядав Б. К. С. Айенгара з Місора, як свого першого індійського вчителя. У зв’язку з цим, його підхід до практики завжди відрізнявся від основної течії Аштанга Йоги.

Інструкції, передані йому вчителем, не звучали як: «ніколи не міняйте послідовність поз», а скоріше: «навчіть цій прекрасній системі практики таким чином, щоб вона виходила за рамки культури, мови, релігії і політики, і постарайтеся щиро й доброзичливо поділитися нею з якомога більшою кількістю людей».

Ендрю вчить синтезу ідей і технік, які здобув за роки подорожей і викладання в багатьох країнах.
На підхід Ендрю до асан вплинули деякі з технік міофасціального витягнення, тайського масажу і хіропрактики. Він розглядає йогу, як дослідження на все життя і завжди збирав безпечні та ефективні методи для створення балансу, зняття болю і більш глибокого занурення в пози.
Ендрю також є фокусником і використовує магію й ілюзію в своїх семінарах, щоб проілюструвати деякі філософські ідеї йоги. Залишаючись в основі Аштанга Віньяса Йоги і в той же час використовуючи безліч джерел натхнення і технік з усього світу, вчення Ендрю спонукає студентів створювати свої власні цілющі, наповнені радістю, що розвиваються, священні практики йоги протягом усього життя.

%