Денис Білодід

Yoga Base Marino

Денис Білодід

Почав практику у 2011 році під керівництвом Дроботина Андрія – Школа йоги Дхарана. Через п’ять років прийшло бажання структурувати накопичений досвід і поділиться з людьми. У 2016 році пройшов курс підготовки викладачів в Інституті Комплексної йоги у Миколи Височанського та розпочав активну викладацьку діяльність.

Але найцікавіше почалося тоді, коли йшли роки старанної роботи, а сталого прогресу в освоєнні бажаних форм не було – у голові «постійно дзвеніло» питання, чому ж, чому стоїмо на місці? І почалися пошуки… Багато було пройдено різних фестивалів, класів та семінарів. І у 2018 році мені пощастило познайомився з функціональним поглядом на практику асан – проектом Ігоря Пантюшева «Йога. Культура Руху». З цього моменту розпочався постійний та стрімкий прогрес без травм та зупинок. Особливість даного підходу у цьому, що він передбачає практику асан і віньяс з допомогою своїх зусиль, без інерції, зовнішніх важелів і пасивних провисань на зв’язках.

Майстер-класи на MYF2022:

Функціональна спина

Говоритимемо – про вміння побудувати власними зусиллями нейтральну лінію хребта. Класи підійдуть для практиків з будь-яким рівнем підготовки, які бажають зробити свої тренування безпечнішими та ефективнішими.

Виховані ноги

Дізнаємося про всі доступні напрямки рухів ТБС без допомоги зовнішніх важелів. Заняття будуть наповнені різноманітними функціональними тестами/ вправами/ віньясами, які допоможуть нам включити в роботу «сліпі та слабкі зони» нашого тіла.