fbpx
Виталий Шакиров

Cat Shanti Om

Yoga teacher

Віталий Шакіров
Віталий Шакіров

Віталий Шакіров

Yoga teacher

Віталій фантастично володіє своїм тілом, хоча займається тільки з 2010 року – У своїй викладацькій діяльності також приділяє велику увагу духовної складової йоги – моральному склепіння ями і ніями.

Cat shanti yoga – це авторська методика, яка була придумана Віталієм Шакіровим. Ця методика призначена для швидкого і ефективного розігріву всього тіла, дозволяючи затратити меншу кількість часу, і при цьому отримати максимальний ефект.

Веде цікавий відео блог про йогу – займається професійно фото та відео зйомкою

Захоплюється 3д моделюванням і моушен-дизайном

Займався різними видами спорту, а також брейк дансом, капоейрою.

Закінчив Одеський педагогічний університет, факультет фізичного виховання.

До йоги я прийшов за покликом душі і серця, начитав з тіла, потім прийшло розуміння, що йога- це не тільки психофізична практика, а швидке духовно – психофізична практика.

Кращий учитель – це голос Параматми, понад душі, найкраща методика, це та, яку можеш практикувати кожен день і найкраща аскеза, це не придушення почуттів, а зайняти їх у служінні на благо людям і Бхагавану!

Класи Віталія Шакірова на CYF2020:

Як заземлитися, знайти внутрішній баланс.

М’яка, спокійна практика для роботи розуму і тіла. Розминка в стилі Tapayoga. Приділимо уваги нижнім балансам на руках (маюрасана, бакасана).

Стійка на руках.

Як зміцнити і підготувати кисті до стійок на руках. Освоєння стійки на руках, адекватний підхід, по етапне освоєння для будь-якого рівня підготовки.

Динамічна віньяса.

З асана збираємо гарний потік, розкриваємо творчий потенціал, що дасть можливість добре попрацювати тілу і розуму.

90%Language
80%History
85%Design
85%Photography