fbpx

Б’янка Олівейра

Professional Yoga Flow

Frame 1 (5)Б’ЯНКА ОЛІВЕЙРА

Б’янка показує свою любов до життя через мистецтво, рух і природу. Вивчала танці в Бразилії, Ювелірний дизайн в Уругваї, а також отримала ступінь Бакалавра в Туризмі. Вона є сертифікованим викладачем йоги та в даний момент вивчає Наслідкове Травництво.

Після першого свого заняття йогою у віці 18 років вона відчула глибокий зв’язок між тілом і душею.
Скориставшись можливістю поєднувати подорожі і танці, вона працювала танцівницею в Ringling Brothers і в цирку Bailey’s в США, де познайомилась з повітряним мистецтвом.

Вона займалася Аштанга Йогою, як цьому її вчив Шрі Крішна Паттабхі Джойс, чий внук Шарас Джойс з Індії, був першим її учителем. Також упродовж двох сезонів займалася з його матір’ю Сарасваті Джойс, дочкою Паттабхі Джойса та найстаршої жінки вчителем Аштанга Йоги.

ЇЇ викладацький метод дуже креативний, це пов’язано з її минулим і особистісною практикою.

Б’янка кілька років викладала в США, продовжує проводити заняття в Катовиці, Польщі, проводить ретрити та майстер-класи по всьому світу.

Вірячи, що вона є вічним студентом Йоги, радіючи тому, що може ділитися всіма перевагами цієї практики, приносячи їх у життя людей, не важливо на маті вона чи ні.

КЛАСИ НА СYF2021

ВСТУП В АШТАНГА ВІНЬЯСАНА ЙОГУ

На цьому майстер-класі ми вивчимо Метод Тристана, розберемо складні елементи дихання, дришті  та базові асани.
Також ми попрацюємо з бандхами та традиційними Санскритськими мантрами.

СИЛА І ГНУЧКІСТЬ – ЛІКУВАЛЬНА АСАНА

Вивчимо та використаємо техніку для створення більшої стабільності та діапазону переміщення тіла, використовуючи безпечний метод Б’янки Олівейра.

ХОРОБРІ СЕРДЕЧНІ ПРОГИНИ

На цьому майстер – класі ми роздивимось деякі асани з Йоги Чикитці та Наді Шодана Аштанга Йоги, і як ми можемо використовувати їх для очищення наших енергетичних каналів.

%