fbpx
Avramenko-1-min

Авраменко Юрій

Лектор

Avramenko-1-min

Авраменко Юрій

Авраменко Юрій Михайлович — практикуючий доктор аюрведи. Закінчив в 1984 році Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «педіатрія». Освоїв пульсову діагностику, яку вивчав в Україні у доктора аюрведи Заліса О.С. і в Індії у Манохара Палакуртхи, який багато років практикує аюрведичний медицину і навчає знань аюрведи в Індії, США, Європі, Японії. Учасник багатьох конференцій та семінарів, на яких виступав з лекціями і доповідями. Автор публікацій з аюрведи в періодичній пресі, а також виступів на радіо і телебаченні. У 2006 році видав книгу «Лекції по аюрведі».

Теми лекцій Юрія Авраменка на CYF2020:

Аюрведа і жіноче здоров’я

У лекції розкриваються питання ведичного підходу аюрведи до здоров’я жінки. Висвітлюються підходи до балансу психофізіології жіночого організму, його гінекологічних, акушерських та соціальних проблем на різних етапах життя жінки. Будуть розглянуті особливості анатомії і фізіології жінки, вікові етапи життя жінки, фізіологія особистих відносин, а також менструальний цикл, як механізм очищення і захисту здоров’я жінки.

Аюрведа і материнство

У лекції розкриваються питання ведичного підходу аюрведи до материнства, як продовження роду. Будуть розглянуті підготовка до зачаття, вагітність і тип конституції, внутрішньоутробний розвиток плода, пологи, післяпологовий період, догляд за новонародженим, а також особливості підтримки здоров’я новонароджених.

Аюрведа і ритми природи

У лекції розкриваються питання аюрведичної хронобіоритмології і вплив ритмів природи на здоров’я людини, а також необхідність дотримання біоритмів, як одного з основних умов життя, в згоді з природним законом. Висвітлюються питання розпорядку дня (діначарья) в аспектах сну, травлення і фізичних навантажень, а також сезонності і біоритми днів тижня.

Виникнення і формування захворювань

Чому людина хворіє? У лекції розглядаються розуміння Прагя апарадха, як єдиної першопричини хвороби, а також інші чинники порушень вати, пітти, капхи і дхату, шість стадій розвитку хвороби, формування та шляхи поширення.

%