fbpx
Anna Oksymec-min

Анна Оксимець

Yoga Base Flow

Анна Оксимец
Анна Оксимец

Анна Оксимець

Перші практики йогою почалися в той момент, коли Анна працювала інженером і була далека від культури йоги. Але з кожною практикою йога ставала трохи більше ніж просто фізичним навантаженням для тіла. Йога проникала в неї і просто зачаровувала, стала кращим другом і помічником.

Перший час навчалася у всіх вчителів, яких зустрічала. З великим інтересом вивчала літературу і дивилася відео уроки. Все це допомогло відкрити нові горизонти для розвитку та зрозуміти, що йога це серйозно і надовго в її житті. Під час декрету перейшла в режим щоденної практики, що і стало стартом для формування свого власного стилю і досягнення результатів.

Однак її сила не тільки в її практиці, а також в таланті спілкування з людьми, вмінні з легкістю пояснити простими словами про всі складнощі практики. Саме ця сила і талант є свого роду «фішками» і «родзинками» Анни.

Уже 7 років Анна навчає йоги, і за цей час розробила свій унікальний стиль, який допомагає і надихає учнів на фізичні і психологічні перемоги. Крокувати по килимку – приголомшливий і дорогоцінний досвід кожен раз!

З 2014 року відкрила ранкові та вечірні класи в м. Українка. Є йога тічером багатьох йога проектів, семінарів і фестивалів.

З 2017 року є викладачем багатьох йога проектів, семінарів і фестивалів: CarpathianYogaFest, AvatarYogaFest, Vedalife, KyivAcroFest, Yogic Progect, KyivSunriseYogaz.

З 2019 – сертифікований викладач “Універсальна Йога” Лаппа А.В.

Класи Анни Оксимець на CYF2021:

Пінчамаюрасана. Легкість пера.

Стійка на передпліччях — цю асану визначають, як вправу з відносно високим рівнем складності виконання. Завдяки такій практиці ви поступово набудете впевненості у собі і відчуття фізичної сили. Зміст класу:
1. Сила і гнучкість ніг.
2. Поглиблюємо нахил.
3. Рухливість плечового пояса.
4. Зміцнення плечей і м’язів кора.
5. «Вставляємо» плечі. Робота біля стіни.
6. Силові виходи в стійку на передпліччях.

«Танець Богині»

Усвідомлене тренування ніжності, гнучкості, жіночності, грації і сили. Внутрішня Богиня — це природний прояв жіночої енергії і вона живе в кожній з нас. Практика підходить всім. Клас складається з йоги, танцю і музики.
Що тренує:
• гнучкість розуму,
• концентрацію уваги;
• контроль тіла і дихання;
• тренування групового єднання.

%