fbpx
anna-mariya-n'yudend

Анна-Марія Ньюленд

Yoga teacher

anna-mariya-n'yudend

Анна-Марія Ньюленд

Анна-Марія Ньюленд – одна з найвідоміших йогів Великобританії, засновниця школи Sun Power. Думка створити стиль Йоги як Сили Сонця прийшла до Анни-Марії на килимку в процесі її щоденної практики. Вона практикувала Айєнгару в 70-х, але відчула, що чогось не вистачає.

Згодом у 1983 вона практикувала з Свамі Вішнудевананда у Шивананда Йога-центрі в Валь Морені, Канада – тоді для Анни-Марії ожив духовний аспект йоги.

У 1984 р. отримала кваліфікацію вчителя йоги в Індії. Вивчала класичну хатха-йогу, є кваліфікованим вчителем Сівананди, більшість практик проходила в Індії та Канаді.
У 2000р. Анна-Марія продовжила вивчати роботи американських Аштанга-йога майстрів – Берила Бендера та Браяна Кеста.

Індивідуальний стиль йоги Анни-Марії поєднує в собі 3 окремі форми та традиції. Першочергово вивчаючи класичну хатха-йогу, а згодом пройшовши кваліфікацію в якості Шівананда тічера, вона слідувала традиції Гуру. Повагу Анни-Марії до духовних практик Свамі Шівананди можна прослідкувати у використанні технік концентрації дихання та розуму у її власній практиці. Класи та воркшопи Анни-Марії відомі своєю складністю та розвагами водночас, адже вона вимагає віддачі та щирості на своїх заняттях. Її праця «Дихання як ключ до Йоги» завжди нагадує учням, що без дихання немає йоги, а всього лиш гімнастика.

Роботи Анни-Марії активно публікуються і її книга «Sun Power Yoga SHALA» – це захоплива праця більш ніж на 600 сторінок. На сьогоднішній день вона випустила 6 DVD-дисків, один з яких є спеціальним DVD для інструкторів про те, як впровадити постійні заняття йогою для людей на інвалідних візках, а також DVD на тему «Йога для більшого тіла» – два випуски містять інтерв’ю.

Анна-Марія пише для численних видань про здоров’я, фітнес та йогу. Її минулі професії модельєра та барабанщиці у панк-рок гурті привели її на радіо та телебачення, де вона поділилась досвідом та розповіла про моменти, які змінили її життя та привели до практики йоги.

Анна-Марі Ньюленд працювала з баскетбольною командою «Чікаго Буллз» та аргентинською зіркою футболу Естебаном Камбіассо.
«Знання не можна давати лише словом і ділом, ви також повинні додати серце» – вважає йога-тічер.

%