Сіддхар Муруган

Professional Yoga Bukovel

Cіддхар Муруган

Муруган викладає йогу більше 20 років. До кожного свого курсу Сіддхар Муруган ставиться дуже серйозно, здійснює аскези, особливим чином готується до проведення процесу ініціації (Гуру-Дікша), після якого студенти переймають безцінне знання про йогу, як про велике мистецтво зцілення тіла і душі.

Щодня Сіддхар приймає в ашрамі по кілька десятків людей на лікування марматерапією, яка приносить найсильніші результати, готує міжнародних викладачів по автентичній традиційній йозі і фахівців з марматерапії.

Мистецтво Марми – наука про Марми, життєві точки тіла. Це величезна галузь знань, яка існує не одне тисячоліття. Доктор Муруган представляє тамільську гілку передачі знань, яка походить від мудреців Агастії і Богара.

Муруган є засновником міжнародного центру Yoga Siddhi. Дві головні організації центра йоги Yoga Siddhi знаходяться в Шрі-Ланці та Росії. Місія центру йоги полягає в продовженні та поширенні традиційних методів йоги, отриманих від попереднього покоління йогів, і вихованні нового покоління вчителів йоги по всьому світу.

Класи Гуру Муругана на СYF2022 Bukovel:

Йогатерапія в традиції тамільських Сідхарів.

Як у практиці йоги активізувати точки марми.

Омолодження хребта технікою традиційної йоги.