Інеса Паранченко

Yoga Base Bukovel

Інеса Паранченко

Інесі Паранченко – 56 років. Спортом займається з дитинства. Доросла до збірної СРСР. Але через тяжку спортивну травму та спорт довелося залишити. Потім громадянське життя інститут, заміжжя, троє дітей і травми дали про себе знати. У місці компресійного перелому хребта почав рости бугор, порвані зв’язки вкоротили ногу і почалися болі та артроз з деформацією колінного суглоба, травматичний коксартроз тазостегнового суглоба, і ось перекіс тазу болю у поперековому та грудному відділі. Вирок лікарів – милиці або інвалідний візок.

Почалися пошуки порятунку себе.

Що було освоєно:

Цигун Школи Він Чун Куен Пай сертифікована з правом викладання, Курси у Олексія Канісевича, Неодноразові семінари у Андрія Сідерського, Здобула вищу освіту за спеціальністю Менеджмент, здобула другу вищу освіту Йогатерапія ОДА. Практикує з 1994 року, починала, як тренер з аеробіки та пілатесу.

Зараз веде групи онлайн та офлайн, індивідуально йогатерапія щодо вирішення конкретних проблем. Має приватну практику, консультує з проблем ОДА та супутніх захворювань кісткової, м’язової та сполучної тканин.

Має свій стиль, свою методику викладання, зібрані та відпрацьовані різні техніки, які допомогли їй із милиць стати на власні ноги. Тому вона чітко розуміє поставлене собі завдання і може вирішити практично будь-яку проблему здоров’ю.

Допомагає людям поняття, що вік це не хвороба і що кожна хвороба є вирок. Веде блог, надихає людей вести здоровий спосіб життя та у 56 років мати відмінне здоров’я та гарне тіло.

Як майстер бере участь у різних фестивалях, ділиться досвідом та користю.

Веде свій проект «Трансформація за місяць, Марафон НОВЕ ТІЛО ЗА 12 НЕДІЛІ, ретріти та виїзні семінари.

Класи Інеси на CYF2022 Bukovel:

Чи можливо в йогатерапії використовувати безперервний рух як форму динамічної медитації.

“Я покажу вам, як можна просто вправи пов’язати у безперервному м’якому, красивому русі. І отримати насолоду від самого процесу гри зі своїм тілом.

Невисокий темп, деяка уповільненість рухів – це насправді сильний каталізатор усвідомленості. Уповільнені рухи надають дуже сильний і дуже сприятливий вплив на всі системи людини.

Йогатерапія + пілатес.

Більшість людей вже мають проблеми з хребтом. Не всім показано йога.

Що робити?

Саме, йогатерапія та пілатес допомагають глибоко проаналізувати структуру тіла, розібрати проблему та “зібрати” себе по новій.

Тому що тут ми працюємо з глибокими шарами і намагаємось розворушити, розтягнути те, що роками стискалося.