Валерія Косовцева

Yoga Base Bukovel

Косовцева Валерія

Косовцева Валерія, досвід особистої практики 13 років, досвід викладацької діяльності 6 років. Шлях у йогу розпочався з брошурки Шріли Прабхупади “Сурья Намаскар” та навчальних відео А.Сідерського. У 2010 році переїхала в м.Москва, практикувала Аштанга йогу в центрі “108” у Баришнікова, занурилася у вивчення праць з йоги: Йога-сутри Патанджалі, Хатха йога Прадіпіка, Гхеранда Самхіта, Шіва Самхіта, Йога Діпі. Айенгара, Йога Васіштха, Бхагават Гіта, Вівекананда, Великі йогіні в буддизмі, Усвідомлене дихання та теорія дхамм, і т.д.

У 2015 році почала викладати у студії здоров’я “Аура”. У 2016 році закінчила школу інструкторів Федерації йоги Росії, отримала міжнародний сертифікат зразка YTTC-200, почала викладати ще в одній студії Хатха йогу та йогатерапію жіночої репродуктивної системи. Відвідувала семінари практикуми Петрі Райсянена, А. Лаппи в центрі “Прана”, там же закінчила курс з йогатерапії жіночої репродуктивної системи у М. Семистрільної, О. Герасимової, відвідувала семінари Е.Ульмасбаєвої з йогатерапії. Захоплювалася Аюрведою та астрологією Джьотіш, відвідувала щорічні конференції з аюрведи у центрі “Відкритий Світ”. Була у паломництві по святих місцях Індії (Варанасі, Пурі, Горакхпур, Лумбіні, Гокарна). Пройшла два курси буддійської медитації Віпассана. У 2020 році повернулася в Україну м. Харків, де і викладає хатху, віньяса флоу йогу та йогатерапію до цього дня.

Майстер-класи Валерії на СYF Bukovel 2022:

Йогатерапії дихальної системи

Розглянемо терапію з прикладу Бронхіальної астми. Дізнаємося про причини виникнення недуги з боку фізіології, психології та ендокринної системи.
Розглянемо основні напрями практики, які слід відпрацьовувати із самого початку, типи дихання які можна застосовувати у терапії. Вивчимо лікувально-профілактичні асани при проблемах з дихальною системою.

Йогатерапії жіночої репродуктивної системи.

Хатха йога здатна регулювати роботу “фізіологічних маятників”, нормалізувати біохімічні гормональні цикли, наводячи їх у частотну відповідність.
На майстер класі ми дізнаємося яким чином це відбувається і як потрібно будувати практику.
Розглянемо основні патології та техніки йоги за допомогою яких можна коригувати ці стани.
Відпрацюємо варіант побудови комплексу вправ йогатерапії жіночої репродуктивної системи.
Дізнаємося про найефективніші вправи для тазового дна.