Харідас Арнас

Professional Yoga Marino

Харідас Арнас

Майстер йоги та медитації з більш ніж 20-річним досвідом різних практик. Провідник у свідоме життя, що закликає учнів застосовувати досвід у особистому житті та отримувати плоди практики медитації негайно.
Без практик медитації так само спрямовує шляхом Джнана йоги в якому, використовуючи інтелект і усвідомленість для відмінності реальності від уяви, вказує на безпосередню зустріч із Істинною, внутрішньою мудрістю, вродженим умиротворенням і радістю життя.

Майстер-класи Харідасу на MYF2022:

1. Перешкоди на шляху самопізнання та медитації. Показники для самореалізації.

2. Усвідомлення. Шлях Джнана йоги.

3. Що означає любов до Себе? Присутність у реальному моменті. Тиша розуму.

Для кого: для початківців і тих, хто вже має досвід практикуючих, для тих, хто хоче познайомитися з медитацією або заглибитися в шлях самопізнання, так само просто побути в полі. Професіонали, які насолоджуються тишею, умиротворенням та безумовною любов’ю. «Важливо бачити у собі все, що мешкає – емоції, думки, відчуття, страхи, образи тощо. і розуміти, що це не є ти. .

Все є тимчасово, все минає, а ти залишаєшся. Усвідомивши це в моменті стає легше дихати- коли розумієш «Я є більше ніж мої думки та емоції, більше ніж моя звичка розмірковувати про все. І тут же йде напруга, яка заважає виявлятися істинній Божественній твоїй природі.