Оксана Степанчук

Yoga Base Izki

Оксана Степанчук

Її шлях у йогу розпочався у 2008р. Тоді то була йога для вагітних. А через пару років вона випадково потрапила на практики до свого натхненника, першого і найулюбленішого вчителя, від якого черпає знання і досі. Це Роман Кочетов.

Жодних красивих і модних назв. Жодних сертифікатів та дипломів. Її диплом потертий йога-мат, як каже вчитель. Тільки класична хатха та аштанга-віньяса – спадщина Б.К.С.Аенгара та Патабхі Джойса.

Заглянуті до дірок у 2012 році лекції Л.Гарценштейна, безліч курсів та майстер-класів різних викладачів. У тому числі Є.Казаченко та О.Рожнова (учні Ш.Ремете) у напрямку, який дуже захопило Оксану (Чайа йога, Йога Тіні). У ньому було те, що вона люблю. Цей стиль Ш. Ремете створив на основі елементів японського бусі-до, класичного індійського танцю та хатха-йоги. Ці знання та практика доповнили та сформували її власний стиль йоги.

Майстер-класи на  CYF 2022 Izki:

Комплекс для розвитку сили та рухливості ніг та стоп.

Ноги людини порівнюю з корінням дерева. Слабкий корінь – не стійкість та хвороби стовбура (хребта). Вважаю, що саме починаючи з ніг потрібно упорядковувати стан спини. Впливаючи через ноги, як рачаги на хребет. Друга частина комплексу направлена ​​безпосередньо на роботу зі спиною. М’яка, грамотна терапія. Розслаблення м’язів, акуратне витягування, закріплення м’язового корсета на диханні у відбудованому положенні хребта. Цей комплекс розрахований на будь-який рівень йогічної підготовки і без нього.

Терапія спини.

Грамотна, м’яка, безпечна практика. Глибоке розслаблення м’язів, витяжка на диханні, закріплення м’язового корсета у відбудованому та коректному положенні хребта.

Результати її учнів у здоров’ї тіла та стані розуму на протязі вже майже 10 років викладацької практики свідчать про його цілісність. Сама Оксана прийшла у йогу з багатьма проблемами зі здоров’ям. Це хвора поперек, травма плеча, постійні головні болі (вегето-судинна дистанія), екзема, алергії тощо. Звичайно проблеми вирішилися далеко не за один місяць і рік і в цьому немалу роль відіграла певна схема харчування та способу життя.