fbpx
21:00 - 23:00

Вечірня розважальна програма. Вуглеходіння

fire walking

Ходіння по вогню – дуже древня і обширна практика, яка зустрічалася в різні часи в різних куточках світу. Вона мала місце в традиціях православних християн північній Греції та південній Болгарії, вплелася в танець Сангіян Яран на Балі, характерна для індуїстських ритуалів, часто зустрічається в Південній Африці, Полінезії і деяких частинах Азії, стала атрибутом «Фестивалю Вогню» в Японії.

Що ж стосується походження, немає єдиної думки: ритуал ходіння по вогню і вугіллю або з’явився в одній точці в далекій давнині і поширився по всій земній кулі, або виник незалежно в декількох місцях і часових проміжках. Обидва варіанти припускають, що акт за своєю суттю завжди був привабливим для багатьох культур.

У зв’язку з різноманітністю проявів і втілень практики ходіння по вугіллю не можна виділити одну, конкретну традиційну мету або сенс. У багатьох випадках, однак, є прямий зв’язок з духовним. Часто шаман племені проробляє це в рамках релігійної церемонії, пов’язаної з духами або богами. Мета в цих випадках досить проста. Шаман, що спокійно ходить по гарячій поверхні, служить явним підкріпленням віри в присутність надприродних або божественних сил. Це зміцнює систему вірувань племені і пов’язує його членів з силами, які формують їх світ.

В інших випадках – це церемонія, в якій беруть участь самі члени племені. Соціальна теорія припускає, що інтенсивно збуджуючі події, пережиті разом, мають соціальну функцію. Небезпека і страх, розділені в групі – це як акт тріумфу. Відбувається зв’язування особистого акту подолання з впливом на спільноту.

Навіть якщо пошук глибоких сенсів і значень ритуалу особисто вам не дуже цікавий – це все одно незабутній досвід, який може дати дуже багато кожному в сенсі усвідомлення своїх можливостей, подолання страхів і установки досягнень.

Інформація

  • 07.09.2020
  • 21:00 - 23:00

Диктор