Makarov

Олександр Макаров

Lecturer

Makarov
Олександр Макаров

Олександр Макаров

Олександр Макаров є фахівцем з «Relax Коучингу» і розвитку особистісної ефективності. Більше 5 років живе в стилі йога і ЗСЖ, а також займається музикою і творчістю (група Secret Forest). Олександр – сертифікований інструктор з фітнесу та йоги, автор програми очищення організму «Mind & Body Detox», в основі якої лежить холістичний підхід до комплексного очищення тіла і розуму для досягнення гармонії і поліпшення внутрішнього стану.

У певний період життя дало Олександру хороший урок, і його пошуки секрету балансу розслаблення і активності привели до дивовижного відкриття простих, ефективних практик. Вони повністю змінили його життя. І зараз він хоче ділитися цими дивовижними знаннями і навичками з іншими.

Програма «Relax Коучинг», Олександра Макарова, створена для тих, хто не стоїть на місці, активно розвивається або хоче збільшити свою результативність, і в зв’язку з цим задається питаннями: як звільнитися від зайвих стресів, стати більш сконцентрованим на важливих речах. Вона створена для людей, які прагнуть підвищити свою продуктивність і якість життя.

Relax Коучинг – це авторська методика (розроблена на основі авторитетних і наукових знань), яка допомагає звільнитися від зайвих стресів і переживань, а також вчить легко розслаблятися і збільшувати концентрацію. Це означає, бути в гармонії з собою і навколишнім світом. Методика спрямована створити впевненість в тому, що можна вдосконалюватися і діяти продуктивніше в стані розслаблення.

Олександр Макаров поділиться порадами, досвідом, перевіреними практиками, які гарантовано допоможуть стати більш ефективним в житті, відкривати нові можливості та впоратися з будь-якою непередбаченою ситуацією.

Всі, хто вже проходить «Relax Коучинг» і навчається практикам розслаблення, сказали саме так: «Я б хотів дізнатися про це раніше!»

%