Mikhail Konstantinov

Михаїл Константінов

Yoga teacher

Михаїл Константінов (Росія)2
Михаїл Константінов

Михаїл Константінов – істинний йогін, знайомий з йога-практикою більше 39 років.

Збираючи по крихтах знання про йогу ще тоді в радянській Росії, Михаїл чітко знав, куди він повинен рухатися по життю.

Спершу, ще в 1999, він закінчив Курс по практикам з біоенергетики Джунь Давіташвілі.

З початку 1997 Константінов практикувався в Центрі Йоги Айенгара м. Москва. Саме тут вибрав напрямок аштанга віньяса йоги Шрі К. Паттабгі Джойса для свого подальшого шляху.

Всього через два роки Константінов став співзасновником і одним з головних наставників Аштанга Йога Центру Москви, а в 2003 на базі цього центру заснував Курс з підготовки викладачів. За 8 років його закінчило більше 250 вчителів йоги, які сьогодні працюють в спортивних залах, і йога-центрах Росії, України, Великобританії, Канади, Німеччини, Казахстану, Австралії, Індії.

У 2003 під керівництвом Константінова був заснований перший спеціалізований журнал «ЙОГА» російською мовою, головним редактором якого він був.

У 2005 р. був посвячений Гуруджі Шрі Шайлендра Шармом в Говардхану (Індія). Гуруджі Шрі Шайлендра Шарма – йогін і гуру крийя-йоги, пранаями і мудри якого націлені на вихід людського розуму за межі тіла; осягнення ним своєї безмірності як єдиної Свідомості, яка виявляє себе в усьому сущому.

У 2007 році отримав особисто від Гуруджі Шрі К. Паттабгі Джойса право викладати традиційну аштанга віньяса йогу.

З 1997 по 2007 рік Михайло взяв участь в більш ніж сорока семінарах всіх передових викладачів країн СНД і світу – Андрія Лаппи, Андрія Сідерського, Калі Рей (США), Габріелли Джубіляро (Італія), Шандора Ремета (Австралія), Девіда Лайфа і Шарон Геннон (США), Брайана Кестен (США), Бал Мукунд Сінгха (Індія), Фаека Біріа (Франція), Домініка Корігліано (США), Леоніда Гарцентштейна (Молдова), Рейнхарда Гаментхаллера (Швейцарія) і багатьох інших.

%