Atmasfera

Гурт АтмАсфера

Show-program

Atmasfera
АтмАсфєра

Гурт АтмАсфера

Шоу-програма

«АтмАсфера» – це яскравий, колоритний український гурт міжнародного рівня та визнання. В їхній музиці гармонійно поєднуються дві протилежності. З одного боку – невловимість, чутливість і делікатність, з іншого – сила, енергія і потужність. Також це поєднання етнічних мотивів з сучасним оркестровим звучанням, що надає музиці характерності та неповторності. Особливістю «АтмАсфери» є сакральна мова більшості пісень – це санскрит та тексти з мантр. Також гурт співає українською та англійською мовами.

«АтмАсфера» – це мультиінструментальний гурт, який цікаво поєднує такі інструменти як: флейта, клавіші, гітара, мандоліна, арфа, гармонія , бузькі, різні перкусії, бас-гітара, саксонет, дзвіночки, дарбука та інші інструменти з цілого світу. Цей гурт є унікальним як за ідеєю, так і за звучанням. Його неможливо сплутати ні з яким іншим.

Свій творчий шлях гурт починав у Львові із напрямку Indie Music. У 2003 році був виданий перший альбом гурту «Знайти».

Зараз музиканти зосереджені на етнічному напрямку та World music. Вперше гурт заявив про себе у 2006 році – перемогою в українському відборі фестиваля «The Global Battle of the Bands». Потім гурт представляв Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні , де зайняв 4-те місце серед 48 гуртів зі всього світу. Пізніше у 2008 році «АтмАсфера» виграла приз глядацьких симпатій «Zloty Baczek» (Zolota Dzyga) , на фестивалі WOODSTOCK у Польші (як найкращий гурт фолькової сцени).

У 2009 році стала учасником фестивалю «Moldejazz» у Норвегії. Фіналіст найбільшого у Польші музичного TВ ШОУ «Must Be The Musiс» (2011). Переможець українського відбору до міжнародного фестивалю «Emergenza» (2012). Визнана найкращим гуртом на американському порталі «Musical Discoveries» (2012).

90%Language
80%History
85%Design
85%Photography