antony-scott

Ентоні Скотт

Yoga teacher

Ентоні Скотт
Ентоні Скотт

Ентоні Скотт

Yoga teacher

Ентоні Скотт – основоположник методу Трістана віньяси – почав освоювати йогу в 1986 році.

Саме практика допомогла йому впоратися з важкою травмою спини. Протягом двадцяти років Трістана Віньяса є для Ентоні Скотта основною сферою реалізації професійних інтересів.

Будучи сертифікованим фахівцем в області Шивананда Йоги, Ентоні Скотт багато років присвятив освоєнню Аштанга Віньяса Йоги. Його становлення як практика-викладача проходило в США під керівництвом іменитих вчителів, включаючи Девіда Свенсона. Накопичення та узагальнення досвіду дозволило Ентоні створити власний метод “Трістана Віньяса Йога”.

Основною метою цього методу є створення умов для постановки індивідуальної практики кожного учня.

Ентоні Скотт заснував студії і апробував свій метод у багатьох куточках США, Австралії, Ямайки, Домініканської Республіки, Карибських островів, Таїланду, Індії.

На сьогоднішній день Ентоні є постійним учителем Трістана Віньяси в центрі Йоги “Shivalaya”, розташованому в передгір’ї Непалу.

Метод “Трістана Віньяса” спрямований на усвідомлену ініціацію і постійний розвиток індивідуальної практики. Концепція викладання Ентоні складається з первинної терапії і створення міцного фундаменту для розвитку гармонійної практики, заснованої на диханні.

Перша стадія Тічер Тренінгу передбачає вивчення базових моделей практики. Сутність авторської методики Ентоні Скотта полягає в отриманні свободи від уподобань і відкритті внутрішнього потенціалу людини

90%Language
80%History
85%Design
85%Photography