Bal Mukund Singh-min

Бал Мукунд Сінгх

Yoga teacher

Sri_Bal_Mukund_Singh
Бал Мукунд Сінгх

Бал Мукунд Сінгх (Bal Mukund Singh)

Гуруджі Бал Мукунд Сінгх добре відомий в світі практики йоги. Він колишній учень Свамі Дхірендри Брахмачарі, засновника знаменитої школи Хатха йоги в Індії. Гуруджі Б.М. Сінгх є наступником Брахмачарі і продовжує його традицію, започатковану легендарним Махаріші Картік, який жив, згідно з легендами, близько 300 років.

У віці 23 років Б.М. Сінгх був особисто обраний Свамі Брахмачарі з групи більш ніж 400 студентів для участі в приватному наставництві. Два роки він навчався у Свамі, після чого почав навчати сам. Б.М. Сінгх продовжує викладати сьогодні не тільки в Індії, але і у всьому світі, відвідавши з семінарами та тренінгами більш ніж 70 країн!

Бал Мукунд є науковим дослідником йоги, він вніс свій внесок в дослідження переваг йоги і йога-терапії для індійського уряду. За останні 30 років він був провідним фахівцем в Національному інституті йоги, Нью-Делі, Індія. Під час перебування в уряді, його досвід викладання був доступний для міністрів, послів та інших дипломатів високого рівня в Індії.

Тепер, Б.М. Сінгх — найстаріший і найповажніший викладач Делійського державного інституту йоги (Національний інститут йоги Морайджі Десаї) і вже майже 15 років є постійним тренером індійської команди по йога-спорту. Він 4-х кратний чемпіон Міжнародного чемпіонату з йога-спорту.

До сих пір Гуруджі Б.М. Сінгх присвячує більшу частину свого часу своїм учням, він є автором багатьох програм популяризації йоги в Індії. На додаток до його вчителювання, він все ще демонструє відмінну йогічну форму, навіть у віці 68 років.

%